Hakkımızda

Çıralı sahiline Yakın bir mesafede faaliyet gösteren, kendinizi doğanın bir çok güzelliğini yaşarken kendi evinizdeymiş gibi rahat ve huzurlu bir tatil geçirebileceğiniz  "Çıralı Villa Efsane Hotel"e hoşgeldiniz.

Çıralı Villa Efsane Hotel'in dağ ve bahçe manzaralı rahat odaları balkonlu ve klimalıdır. Yemek yapabileceğiniz özel mutfak içermektedir.

Çıralı koyu 3,9 km uzunlukta olup, bir taraftan Olympos antik kenti, diğer taraftan da Karaburun ile çevrilidir. Dünyaca meşhur, koruma altında olan Caretta Carettalar da her yıl binlerce kilometre yol kat ederek Çıralı koyuna gelip, yumurtalarını bırakırlar. Sabahın ilk ışıklarıyla yumurtalarından çıkan yavru Carettaların denize ulaşma çabalarını izlemek tatilinizin en keyifli, ender deneyimlerinden biri olacaktır .

Otelimizin ücretsiz olarak hizmetinize sunduğu bisikletlerimizle, dilediğiniz zaman ufak bir gezinti yapıp, Çıralı’yı ve burada gizli doğa manzaralarını keşfederek bu anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. İster efsanevi sönmez ateşi ile dünyaca ünlü Yanartaşı 200 metre yürüme mesafesinde ziyaret edin, ister bir etabı Çıralıdan geçen 550 km.lik eski Likya yolunda bir akşam yürüyüşü yapın, ya da bahçemizdeki hamaklarda uzanarak, kuş sesleri eşliğinde sevdiğiniz kitabı okuyun. Bütün bunlar tatilinizin unutulmaz anılarından olacak ve bir dahaki tatilinizi sabırsızlıkla bekleyeceksiniz. 

Tesis bünyesindeki otopark ücretsizdir. Ek ücret karşılığında havaalanı transfer sağlanabilir.

Otelemiz Kemer'e 32 km mesafede, Antalya ' otogara 70 km , Antalya hava alanına ise  90 km mesafededir.